Dne 1. dubna se uskutečnila Krajská koordinační skupina…

 Dne 1. dubna se naposledy uskutečnila Krajská koordinační skupina, tzv KRKOS,  v rámci zakázky Olomouckého kraje “Zajištění a zkvalitnění komunitního plánování sociálních služeb v Olomouckém kraji” pod metodickým vedením Střediska rozvoje sociálních služeb, o.p.s. Jeseník. Činnost této skupiny bude pokračovat i nadále pod vedením pracovníků Krajského úřadu, jako nedílná součást organizační struktury střednědobého plánování rozvoje sociálních služeb Olomouckého kraje.

Společná fotografie koordinátorů s metodikem.

Společná fotografie koordinátorů s metodikem.

Členy KRKOSu jsou koordinátoři komunitního plánování sociálních služeb obcí z lokalit Olomouckého kraje. I poslední společné setkání bylo pracovní, zaměřené na sjednocení procesů plánování obecní a krajské úrovně. Dále pak koordinátoři společně s vedoucími manažery krajských pracovních skupin řešili otázky vztahující se k aktualizaci Akčního plánu (sítě sociálních služeb) Olomouckého kraje na období roku 2016.

Za dobu působení metodika vzdělavatele komunitního plánování sociálních služeb (od roku 2006), Bc. Lenky Tichavské, vznikla řada pracovních, ale i osobních přátelství, která posilovala soudržnost koordinátorů při jejich nelehké a stále se vyvíjející práci.

Na závěr společného jednání poděkovala krajská koordinátorka Mgr. Hana Bodnarová metodičce i koordinátorům za dobře odvedenou práci v uplynulém období.

Bc. Lenka Tichavská pak popřála všem přítomným mnoho úspěchů v práci i v osobním životě. Přání touto cestou zasíláme i koordinátorům, kteří se nemohli posledního jednání zúčastnit.

Středisko rozvoje sociálních služeb, o.p.s. Jeseník

 

Zakázka byla realizována prostřednictvím projektu Olomouckého kraje „Podpora zajištění dostupnosti a kvality sociálních služeb v Olomouckém kraji“, č. projektu CZ.1.04/3.1.00/A9.00017 financovaného z ESF prostřednictvím OP LZ a státního rozpočtu ČR.

Příspěvek byl publikován v rubrice SRSS, o.p.s. Jeseník. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.