Vědí obce a koordinátoři KPSS o zpracovávaných strategických dokumentech?

V rámci metodické činnosti v oblasti komunitního plánování sociálních služeb si Vás dovoluji oslovit s otázkou, zda všichni víme o vznikajících strategických dokumentech zpracovávaných v rámci projektu “Systémová podpora meziobecní spolupráce v ČR, v rámci územních obvodů obcí s rozšířenou působností” Svazu měst a obcí ČR.

Vzhledem k tomu, že mimo jiné, obsahuje strategický dokument i sociální oblast, důrazně doporučuji koordinátorům a zástupcům obcí, aby tento dokument prostudovali a případně připomínkovali, zvláště v souvislosti se změnami ve financování sociálních služeb! Informujte se u příslušných zpracovatelů o termínu ukončení přijímání připomínek!

Za transparentní spolupráci děkuji manažerkám Ing. Evě Dostalíkové (ORP Lipník nad Bečvou) a Mgr. Janě Procházkové (ORP Konice), které zpracovávají strategický dokument v součinnosti s probíhajícím procesem komunitního plánování sociálních služeb daných lokalit).

Zde odkaz:

https://drive.google.com/folderview?id=0B5DggHE3zHReeE82eVVOS1hqV1E&usp=drive_web 

Bc. Lenka Tichavská, metodik a vzdělavatel KPSS

Realizátor zakázky Olomouckého kraje: “Zajištění a zkvalitnění komunitního plánování sociálních služeb v Olomouckém kraji”.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice SRSS, o.p.s. Jeseník. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.